Stav titulkov

Epizóda: NCIS 16×12
Preklad:               100%
Korekcia:              100%

FÓRUM!!!

 

 

 

Epizóda: NCIS LA 07×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

Epizóda: NCIS NO 02×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

HláškyPočítadlo
TOPlist

Timothy McGee

 
Meno postavy:
Timothy “Tim” McGee

Pozícia v NCIS
Špeciálny Agent

Meno herca:
Sean Harland Murray

Miesto narodenia:
Bethesda, Maryland, USA

Dátum narodenia:
15. novembra (listopadu) 1977

Vek :

Znamenie:
Škorpión

Seriálová kariéra


Timothy McGee
McGee sa narodil v Bethesde, Maryland, 13. septembra 1978 do Írsko-americkej rodiny. Avšak celý svoj život prežil v Alamede, Kalifornia, kde jeho otec slúžil ako námorný dôstojník.

Neskôr nastúpil na školu, kde získal titul z biomedicínskeho inžinierstva a počítačovej kriminality z MIT. To mu umožnilo sa zamestnať na pracovisku NCIS v Norfolku. Odtiaľ býval vysielaný do Washingtonskej centály ako počítačový technik, ktorý mal pomáhať pri prípadoch. V centrále NCIS sa zoznámil s Abby a následne spolu prežili krátky románik.
Po prípade so Sandy Watsonovou bol McGee povýšený na špeciálneho agenta a nastúpil do Gibbsovho týmu, k Tonymu a Kate. Ihneď po príchode do týmu sa stal terčom Tonyho vtipov a prezývok, z toho najobľúbenejšie boli Holub, Zelenáč, McHolub, McGeek, McKráľovná, McČip, McŠtek,…

Po smrti Jenny Sheppardovej nový riaditeľ Vance tým rozdelil a McGeeho poslal do suterénu, kde sa mal pokúsiť prelomiť jeden z najlepších šifrovacích kódov na svete. Po tom, ako sa podarilo odhaliť špeha v radoch NCIS sa McGee vrátil do pôvodného týmu, ktorého súčasťou je dodnes.
V Gibbsovom týme je odborníkom na počítače, a preto je prakticky nenahraditeľný, lebo málokto vie robiť s počítačmi to, čo on. Často sa však utieka do labáku, pretože sa mu tam lepšie sústredí a s Abby má najlepší vzťah zo všetkých jeho kolegov. Za svojej kariéry v NCIS McGee pod pseudonymom Thom E. Gemcity napísal román Deep Six, ktorý z neho urobil jedného z najpredávanejších autorov.

McGee má sestru, ktorá sa volá Sarah a je podobného razenia ako on. Veľmi dobre si rozumejú, čo sa ale nedá povedať o jeho otcovi, ktorým je admirál John McGee. Ten je z McGeeho sklamaný, pretože si myslí, že by to v námorníctve mohol dotiahnuť na viac než špeciálneho agenta v NCIS. McGee má taktiež starú mamu, ktorá sa volá Penelope Langston. Tá sa snaží urovnať vzťah McGeeho a jeho otca, ale veľmi sa jej to nedarí. Cestu k sebe si nájdu až s odhalením McGeeho otca, ktorý sa prizná, že má rakovinu, a zomiera.


-Sean sa narodil v Marylande, 15. novembra 1977
-jeho matka je austrálčanka, a preto stiredavo žil v Austrálii a v USA
-v štrnástich rokoch sa dostal k prvej televíznej role v TV filme: Backfield in Motion
-o dva roky neskôr dostal ponuku na rolu v seriáli: Harts of the West
-tam sa po prvý krát stretol so svojím neskorším partnerom: Markom Harmonom (Leroy ‘Jethro’ Gibbs)
-po ďalších rôznych účasti v seriáloch : Emergency Room, Boston Public, JAG, … dostal hlavnú rolu v seriáli: The Random Years (po roku bol zrušený)
-nakoniec od svojho otca Donalda P. Bellisaria dostal hosťujúcu rolu v jeho novom seriáli: NCIS – Námorný vyšetrovací úrad.
-svojim pôsobením v NCIS seriálu zaujal veľa ľudí, patri od druhej série medzi hlavé postavy.
-Sean je počítačový nadšenec a kutil, vo voľnom čase skúša rôzne technické zlepšováky.
-od novembra 2005 je ženatý.

Ďakujem.

6809 celkovo, 1 dnes

Jedna odpoveď na Timothy McGee

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

NCIS v TV
N/A


N/A

 

NCIS: LA v TV
N/A


N/A

 

NCIS: NO v TV
N/A


Spriatelené weby
baner www.edna.cz/ncis/
------------------------
baner www.ncis.cz
------------------------
baner www.ncis-cz.cz
------------------------
WY.sk