Stav titulkov

Epizóda: NCIS 15×24
Preklad:               100%
Korekcia:              100%
Hotovo 🙂

 

Epizóda: NCIS LA 07×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

Epizóda: NCIS NO 02×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

HláškyPočítadlo
TOPlist

R.I.P. Gary Glasberg

 

gg

Dňa 28. septembra 2016 nás navždy opustil hlavný scenárista, producent a dlhoročný člen štábu NCIS, Gary Glasberg vo veku 50 rokov.
Rád by som celej jeho rodine, za celý web NCIS-fan.sk, vyjadril úprimnú sústrasť.

Dnes nás opustil dlhoročný producent NCIS, Gary Glasberg. Televízia CBS vydala vyhlásenie, že GG zomrel v spánku. Vo vyhlásení sa ďalej píše: “Gary bola naša jednotka, náš zabávač, kapitán nášho tímu. Inšpiroval nás svojím vodcovstvom, kreativitou a zanietením. Bez neho NCIS už nebude taká istá a každému z nás bude chýbať jeho usmievavá tvár a skvelý humor, ktorý každý náš deň robil lepším.”

Rodák z New Yorku začal svoju kariéru písaním komiksov a prácou na animovaných seriálov pre Hanna-Barbera, Warner Bros., Disney a Nickelodeon. Na dramatické seriály prešiel v skorých 90-tych rokoch, kedy pracoval na seriáloch ako Swift Justice, Mercy Point, L.A. Doctors a The Street.

Glasbergova reputácia ako scenáristu-producenta rástla s tým, ako začal robil producenta pri seriáloch ako Crossing Jordan, Shark a Bones. K NCIS sa pridal v 2009 a producentom sa stal nasledujúci rok. Od roku 2011 bol showrunnerom seriálu.

Minulý rok vytvoril spinoff NCIS, NCIS: New Orleans, kde hrá hlavnú úlohu Scott Bakula.

Počas toho ako Glasberg pracoval na NCIS, sa seriál za posledných sedem rokov stal najsledovanejšou drámou v USA. Minulú sezónu dosiahol sledovanosť 20.4m divákov rating 3.1.

“Dnešok je nesmierne smutným dňom pre NCIS, CBS a hocikoho, kto mal tú možnosť stráviť čas s GG,” povedal prezident Glenn Geller. “Stratili sme skvelého priateľa, nadaného tvorcu, rešpektovaného lídra, a predovšetkým niekoho, kto každého človeka naokolo napĺňal radosťou a vľúdnosťou.”

Gary Glasberg
*1966
+2016

1727 celkovo, 1 dnes

Pridaj komentár

NCIS v TV
N/A


N/A

 

NCIS: LA v TV
N/A


N/A

 

NCIS: NO v TV
N/A


Spriatelené weby
baner www.edna.cz/ncis/
------------------------
baner www.ncis.cz
------------------------
baner www.ncis-cz.cz
------------------------
WY.sk