Stav titulkov

Epizóda: NCIS 16×09
Preklad:               100%
Korekcia:              100%

Hotovo-fórum!

 

 

Epizóda: NCIS LA 07×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

Epizóda: NCIS NO 02×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

HláškyPočítadlo
TOPlist

Merri Brody

 
Meno postavy:
Meredith “Merri” Brody

Pozícia v NCIS:
Zvláštna agentka

Meno herečky:
Zoe McLellan

Miesto narodenia:
La Jolla, Kalifornia, USA

Dátum narodenia:
6. novembra (listopadu) 1974

Vek :


Znamenie:
Škorpión

Seriálová kariéra

Zvláštna agentka NCIS Meredith “Merri” Brodyová, 30-čka ženského charakteru. Nádejná alfa samička. Bývalá kancelárska krysa z hlavného štábu. Plná poznatkov. Veľmi šikovná v tom, že dokáže využívat schopnosti ľudí, ako dokonalý reprezentačný tréner. Brodyová je ako Grace Kellyová. Je špička vo svojej triede, aj v okázalosti…za určitých okolností. Je nepredvídateľná, vášnivá, oddaná, verná, prekvapujúca, horúca, vtipná, divoká, veľkorysá, mlčanlivá, zraniteľná a predovšetkým….. je to najlepšia agenta, akú kedy NCIS mala. Aj vám sa zdá ten opis až nechutne podobný kadejakým vydaja chtivým ženám zo zoznamiek?….bleeech! Som zvedavý či vie variť a piecť? Tiež stabilná figúrka seriálu. Pôvod….no neviem. Po toľkých superlatívoch už nie je veľmi z čoho vyberať. Predpokladám, že to bude niektorá z Olympských bohýň. Vzhľadom k povahe, tipujem Aténu.


Zoe McLellan sa narodila 6.11. 1974 v La Jolla, v štáte Kalifornia, ale vyrastala v štáte Washington. Rodičia sa neskôr rozviedli. Má nevlastného bratra Nathana z otcovej strany a nevlastného bratra Jeremyho a nevlastnú sestru Cassie z matkinej strany.

Zoe dostala prvú šancu vo filme Opus pána Hollanda (1995). Rovnako, ako mnoho iných začínajúcich herečiek, aj ona si musela zarábať na platenie účtov, hlavne hraním v televíznych reklamách a rôznych drobných scénkach. Nakoniec sa ale dostavil úspech a bola vybraná do úlohy vo filme Dungeons & Dragons (2000).

V nasledujúcom roku, byla obsadená do úlohy P.O. Jennifer Coates v populárnom seriáli JAG, kde vydržala do roku 2005. Prácu jej ponúkol sám Donald P. Bellisario, ktorý bol jej dovtedajšou prácou očarený a preto ju zaradil do hereckej zostavy pre 10 sériu.
V roku 2007 vzala úlohu v ďalšom seriáli Dirty sexy money, ako manželka hlavnej postavy.

Jej zatiaľ najobľúbenejším filmárskym dňom, bolo natáčanie prestrelky v starých Pražských kanáloch, pre film Dungeons & Dragons.

Od 27.2. 2012 je vydatá za J.P. Gillaina.
Zoe má Írske korene.

A niečo pre pánov:
V roku 2008 pózovala nahá pre časopis Allure.

Ďakujem.

3465 celkovo, 2 dnes

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

NCIS v TV
N/A


N/A

 

NCIS: LA v TV
N/A


N/A

 

NCIS: NO v TV
N/A


Spriatelené weby
baner www.edna.cz/ncis/
------------------------
baner www.ncis.cz
------------------------
baner www.ncis-cz.cz
------------------------
WY.sk