Stav titulkov

Epizóda: NCIS 16×09
Preklad:               100%
Korekcia:              100%

Hotovo-fórum!

 

 

Epizóda: NCIS LA 07×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

Epizóda: NCIS NO 02×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

HláškyPočítadlo
TOPlist

Kensi Blye

 
Meno postavy:
Kensi Marie Blye

Pozícia v NCIS:
Špeciálny Agent

Meno herečky:
Daniela Ruah

Miesto narodenia:
Boston, Massachusetts, USA

Dátum narodenia:
2. decembra (prosince) 1983

Vek :


Znamenie:
Strelec

Seriálová kariéra

Špeciálna agentka Blyeová je dcéra zosnulého mariňáka.
Bol zavraždený, keď mala 15 rokov a prípad sa nikdy nevyriešil.
Žije z adrenalínu práce v utajení.
Priznáva, že má problém s klamaním, ktorý zahŕňa jej práca v Brimstone.
V časti „Missing“ vyzerá byť smutná kvôli únosu Doma. Neskôr je vidíme v Domovom dome pozerajúc sa na dieťa, čo kreslí na jeho chladničku “pre strýka Doma” tvrdiac, že ona a Dom sú priateľmi aj mimo práce. Podľa Callena v časti „LD50“, ak by ste sa Kensi spýtali, či je pohár poloplný alebo poloprázdny, ona by to jednoducho vypila z fľaše.
V epizóde „The Bank Job“ hovorí, že mala 15 rokov, keď prvýkrat videla jej obľúbený film Titanic. Keďže Titanic vyšiel v roku 1997 a ona vtedy mala 15, znamená to, že sa narodila v roku 1982.
Počas prvej série bola Kensi spájaná s agentom Dominicom Vailom. Agent Vail bol unesený a požadovali zaňho výkupné. Počas pokusu o záchranu zinscenovaného agentmi Callenom, Hannom a Blyeovou, bol agent Vail zavraždený pri ochrane agenta Hannu.
Začiatkom druhej série začala byť Kensi spájaná s Agentom Martym Deeksom, styčným dôstojníkom medzi OSP (Úradom špeciálnych projektov) a LAPD (Los Angeleskou políciou).


Daniela Ruah sa narodila 2.12.1983 v Bostone, Massachusetts, USA, ale v jej piatich rokoch sa spoločne s rodinou presťahovala do Portugalska.
Vie plynule portugalsky, 3 roky študovala na univerzite v Londýne a hneď potom sa presťahovala do New Yorku, aby začala budovať svoju hereckú kariéru.
Objavila sa v niekoľkých televíznych show v Portugalsku, vrátane ekvivalentu americkej verzie „Dancing with the Stars“, ktorú vyhrala.
Nedávno v Prahe dotočila významný film „Red Tails“.
Vo voľnom čase pomáha Ruah so zbierkou peňazí pre Americkú spoločnosť pre ochranu zvierat pred týraním a pre projekt Have Hope, charitu, ktorá pomáha ženám v Ugande zlepšiť ich životy a životy ich rodín zaistením kvalitnej výučby pre ich deti.

Ďakujem.

6700 celkovo, 2 dnes

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

NCIS v TV
N/A


N/A

 

NCIS: LA v TV
N/A


N/A

 

NCIS: NO v TV
N/A


Spriatelené weby
baner www.edna.cz/ncis/
------------------------
baner www.ncis.cz
------------------------
baner www.ncis-cz.cz
------------------------
WY.sk