Stav titulkov

Epizóda: NCIS 16×12
Preklad:               100%
Korekcia:              100%

FÓRUM!!!

 

 

 

Epizóda: NCIS LA 07×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

Epizóda: NCIS NO 02×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

HláškyPočítadlo
TOPlist

Eric Christian Olsen v rozhovore pre časopis Watch!

 


Rozhovor pre časopis Watch aj o tom, ako táto dobre vyzerajúca hviezda priniesla do jednej z hlavných show CBS kúsok humoru a ľudskosti.

Stojac na trávniku za hotelom Four Seasons v Beverly Hills, uprostred hromady šibnutých hračiek pre unudené deti, fúka bubliny z plastovj pištole, alebo sa oháňa kriketovou pálkou. Eric Christian Olsen je multifunkčný ako MacGyverov nožík. Popri fotení stíha odpovedať na otázky časopisu Watch! Ľudia, keby ste to videli…! Hoci bol v centre diania, nerobilo mu problém odpovedať na otázku náhodného diváka “Čo sa deje?” ktorý to všetko sledoval z okna nad nami. “Len robíme niekoľko fotiek. Prosím ťa, nerob to trápnejšie, ako to je.

Scéna z reálneho života ukazuje, ako sa Olsen perfektne hodí do show NCIS Los Angeles. Tá nám tiež dokáže priniesť dve veci naraz. Dáva nám akčné scénky, pri ktorých obhrýzame spolusediacemu nechty na nohách a zároveň nás nejakým spôsobom núti k smiechu. 37-ročný herec pondelkového seriálu CBS sa k seriálu pripojil na konci prvej sezóny. Stvárňuje postavu “prúserára” ktorý je ale veľmi spoľahlivý, oddaný, a ktorý sa nakoniec dokáže vysekať takmer z každého problému. Áno je to náš starý známy detektív LAPD Marty Deeks, ktorý sa rýchlo stal obľúbencom fanúšikov.

Počas natáčacích prestávok možno Olsena často nájsť v jeho dome, kúsok mimo Jackson Hole, vo Wyo. Presne tam sa vlani v júni v prestavanej stodole oženil so svojou dlhoročnou priateľkou, Sarah Wrightovou, s ktorou sa v roku 2012 objavil v nezávislom filme “Celeste and Jesse Forever”

Watch!: Na základe čoho si sa rozhodol dať sa na hereckú kariéru?
ECO: Vyrastal som v Iowe, keď v improvizačno-komediálnom klube “Comedy-Sportz” robili konkurz. Skúsil som a vzali ma, hoci som mal len 16 rokov a minimum bolo 18. Našťastie mi nikto neskontroloval vodičák. Všetci ostatní boli 30. až 50. roční, stále spomínali Glenna Millera a ja som nemal ani len tušenie, kto to bol. Bol to nenormálny zhon, stres a náhlenie, pretože hoci som nemal nič pripravené a musel som dve hodiny baviť ľudí. To mi dalo viac sebadôvery, než akékoľvek iné štúdium, ktoré som kedy mal.

Watch!: Bol si triedny šašo? Ako si vedel, že si zábavný?
ECO: Všetci moji kamaráti boli zábavní. Boli sme hokejové družstvo, jazdili sme na horských bicykloch. Väčšinou boli športovci. Ja som sa na strednej trochu venoval aj herectvu, ale nikto z ostatných to v divadle neskúsil.

Watch!: Takže si ako NCIS Los Angeles, kde sa krížia dva svety, ktoré sa bežne nestretávajú.
ECO: To mám po otcovi. Jednom z posledných naozajstných renesančných mužov. Je profesor angličtiny, učí afroamerickú literatúru a dejiny holokaustu. Je aj veľkým propagátorom poézie. Niekedy si vezme voľno, navštevuje stredné školy krížom po štáte, aby nadchol deti na štúdium poézie. Preto vedzte, že neexistujú žiadne hranice. Môžete nasledovať to, čo sa vám páči. Keď v tom objavíte krásu, alebo pravdu, tak choďte za tým. Môj brat na to išiel rovnako. Hoci počas celej strednej študoval techniku, nakoniec sa stal Navy SEAL-om.

Watch!: Čo robí tvoj brat, Navy SEAL, v NCIS Los Angeles?
ECO: Už nie je SEAL, teraz pracuje na piatich ďalších miestach, vrátane prác na seriáli. Robí kaskadérske kúsky a poradenstvo v niektorých technických veciach. Kedykoľvek vidíte explodujúcu budovu, alebo horiaceho človeka, je za tým môj brat.

Watch!: Aká bola tvoja prvá veľká herecká úloha?
ECO: Keď som ako druhák na Pepperdine University v Malibu hral človeka umierajúceho na popáleniny. V maskérni mi na celé telo naniesli “spálený” make-up. Potom som sa 12 hodín nemohol pohnúť ani jesť. Za týždeň som schudol 4 kilá.

Watch!: Urobil si už dosť filmov. Máš nejaké obľúbené spomienky?
ECO: Bol som v streleckej bubline bombardéra B25 a vzlietli sme z lietadlovej lode, ktorá bola 100 míľ od pobrežia San Diega. Pamätám si, ako som povedal, aké by bolo úžasné dostať šancu pracovať tam. Stále mám pred sebou ten moment. Niekedy ma to pochytí, keď sedím oproti LL Cool J-ovi, alebo natáčame akčné scény pre seriál, ktorý sleduje toľko miliónov ľudí po celom svete. To je nádhera! Bol som chlapec, ktorý vyrastal s jednou vyhrnutou nohavicou, pospevujúc si “Mama Said Knock You Out”!

Watch!: Takže si veľký obdivovateľ LL COOL J-a?
ECO: Obrovský! Zvyčajne keď sa stretnete s ľuďmi, ktorých zbožňujete, tak ste hlboko sklamaný. Ale Todd (LL LOOL J) je jeden z mála ľudí, ktorý prekonal moje očakávania. Je to jeden z najinteligentnejších a najpresvedčivejších ľudí, s ktorými som kedy pracoval.

Watch!: A Chris O’Donnell?
ECO: Je ako náš ďalší starší brat. Je na ňom vidno vplyv stredozápadnej výchovy. Veľmi skoro sa stal hviezdou, a má životné skúsenosti, ktoré by mnoho iných ľudí zničili. Ale namiesto toho má krásnu rodinu. Obaja sú príkladom skutočného úspechu. Nielen v ich práci, ale aj v živote. Je pre mňa veľkým šťastím, že s nimi môžem pracovať každý deň.

Watch!: Všetky tieto na pohľad dobre pripravené a obdivné odpovede sú … úprimne povedané, je to nuda. Prosím ťa, povedz aspoň to, že máš každý deň “hubovú polievku” od Lindy Hunt, alebo niečo podobné.
ECO: (smiech) Zbožňujem točiť scény s Lindou! Hoci mám rád Chrisa aj Todda, pri Linde ide o niečo viac, ona doslova priťahuje tvoju pozornosť. Je to iný druh spojenia, pretože ona sa vôbec nedá prečítať.

Watch!: Keď sme už spomenuli ten bombardér B25, často hráš vojakov. Čo myslíš, čím to je? Pretože účesom to viditeľne nie je.
ECO: Myslím si, že vďaka mojim stroho rezaným črtám tváre. Asi potrebujú niekoho, kto je opakom vojenského typu. Deeks používa komédiu na zneškodnenie situácie, čo je to, čo ho robí protipólom k Samovi a Callenovi.

Watch!: Pred NCIS Los Angeles bolo niekoľko podobných seriálov, ktoré ale neobsahovali humor.
ECO: Mal som niekoľko rozhovorov s kamarátmi môjho brata a aj s policajtmi. Všetci potvrdili, že je ich inštinktom používať humor, keď ich začínajú okolnosti doháňať k šialenstvu. Stretol som sa s mnohými policajtmi, ktorí povedali, že práve humor je tá časť seriálu, ktorú naozaj milujú, pretože je to pravda.

Watch!: Čo sa ti najviac páči na Deeksovi?
ECO: Autori mu vytvorili výbornú postavu. V podstate vyrástol sám, prebojoval sa cez výšku a získal právnický diplom. A myslím si, že aj vzťah, ktorý vytvorili pre Deeksa a Kensi je fantastický. Ľudia sa v ich príbehu našli, zapáčil sa im. Veď na YouTube sú doslova tisíce videí, ktoré vytvorili ľudia len z týchto dvoch postáv.

Watch!: Oprav ma ak mi niečo uniklo, ale ešte stále nie sú oficiálne spolu, pravda?
ECO: Nie nie sú spolu. Len sa navzájom podpichujú, ale je medzi nimi veľká chémia. Seriál im prinesie niekoľko krásnych scénok, kde sa budú pohybovať už na hranici….niečoho.

Watch!: Keď už hovoríme o miešaní vecí dohromady. Nemyslíš si, že vy dvaja by ste už mali mať meno, ako napríklad Brangelina?
ECO: Veď už máme dve! “Densi” a “Keeks.” A je medzi nimi veľký boj.

Watch!: Ktoré sa ti páči, Densi alebo Keeks?
Eric: Na to radšej neodpoviem.

Watch!: To je taktná odpoveď.
ECO: To je pravda! Mal by som byť šťastný, že ľudia sledujú seriál a že sú dojatí týmto vzťahom.

Watch!: Myslím si, že by si mal vybrať meno, ktorý obsahuje viac písmen Martyho mena oproti Kensinmu. Ako herci, keď si porovnávajú riadky ich textu.
ECO: “Densi” má len “De”, ale v “Keeks” mám 4 písmená z 5 piatich.

Watch!: Vedel som, že ťa musím nejako oklamať, aby si bol malicherný.
ECO: V skutočnosti sa mi viac páči “Densi” ale to len tak na okraj. Sorry, asi som ti tým zničil celú fintu.

Ďakujem za rozhovor.

Koniec.

Preklad: Clarence

2556 celkovo, 1 dnes

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

NCIS v TV
N/A


N/A

 

NCIS: LA v TV
N/A


N/A

 

NCIS: NO v TV
N/A


Spriatelené weby
baner www.edna.cz/ncis/
------------------------
baner www.ncis.cz
------------------------
baner www.ncis-cz.cz
------------------------
WY.sk