Stav titulkov

Epizóda: NCIS 16×12
Preklad:               100%
Korekcia:              100%

FÓRUM!!!

 

 

 

Epizóda: NCIS LA 07×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

Epizóda: NCIS NO 02×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

Hlášky



Počítadlo
TOPlist

Dr. Loretta Wayde

 
Meno postavy:
Dr. Loretta Wayde

Pozícia v NCIS:
Súdna lekárka

Meno herečky:
Carol Christine Hilaria (CCH) Pounder

Miesto narodenia:
Georgetown, Guyana

Dátum narodenia:
25. decembra (prosinca) 1952

Vek :


Znamenie:
Kozorožec

Seriálová kariéra

Doktorka Loretta Wadeová. 40-čka, tiež ženského charakteru. Otvorená (nie tak ako jej zákazníci), ale vzhľadom k povolaniu, vážna. Je často úmyselne plná rozporov. Je zvláštne výstredná, so zmyslom pre humor, bez sociálnych hraníc (konečne dáky asociál!), a miluje futbal. Trochu sa podceňuje, ale stále je veľmi pekná. Netreba vari spomínať, že aj ona je povinnou výbavou seriálu. Pôvod….vzhľadom k tomu, že s nožom jej to ide veľmi dobre, tipujem ju na priamu pokrvnú príbuznú Jacka….. Áno, Jacka Rozparovača, koho ineho?


CCH Pounder sa narodila sa 25.12. 1952 v Georgetowne, hlavnom meste juhoamerického štátu Guyana. Vyrastala na plantáži cukrovej trstiny. CCH je skratka pre jej celé meno, Carol Christine Hilaria Pounder. Neskôr sa s rodičmi presťahovala do USA, ale spolu so sestrou, bola poslaná na internátnu školu do Anglicka. Tam sa prvý krát stretla s klasickým umením. Po návrate študovala v New Yorku, kde objavila svoj herecký talent. Následne začala vystupovať v malých newyorských divadlách, kde hrávali klasiku. Tam sa stretla napríklad aj s Morganom Freemanom. Bolo to na new Yorksom Shakespearovom festivale.
Obľubuje teplé počasie, kvôli ktorému sa koncom 70-tych rokov, presťahovala do Hollywoodu.

Na filmovom plátne debutovala v roku 1979 vo filme ALL THAT JAZZ. Objavila sa aj v snímkach BAGDAD CAFÉ, PRIZZI´S HONOR, ROBOCOP 3, BENNY & JOON, FACE/OFF alebo END OF DAYS. Carol sa ale viac angažovala v oblasti televíznej tvorby, kde tvorí dodnes. Z množstva televíznych filmov a seriálových produkcií, treba spomenúť hlavne THE X-FILES, ER, THE SHIELD. Za úlohy stvárnené v týchto seriáloch, bola nominovaná na cenu Emmy v kategórii za najlepší ženský výkon vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli. Momentálne sa naplno venuje natáčaniu THE SHIELD, kde stvárňuje detektívku Claudette Wyms.

Žije v Los Angeles.
S manželom (Boubacar Kone) majú tri deti a už je aj šťastnou starou mamou šiestich vnúčat.

CCH Pounder je jedna zo zakladateľov ANSA (Artist for a New South Africa), veľmi sa angažuje v problémoch post-apartheidu a AIDS.

Ďakujem.

3553 celkovo, 2 dnes

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

NCIS v TV
N/A


N/A

 

NCIS: LA v TV
N/A


N/A

 

NCIS: NO v TV
N/A


Spriatelené weby
baner www.edna.cz/ncis/
------------------------
baner www.ncis.cz
------------------------
baner www.ncis-cz.cz
------------------------
WY.sk