Stav titulkov

Epizóda: NCIS 16×12
Preklad:               100%
Korekcia:              100%

FÓRUM!!!

 

 

 

Epizóda: NCIS LA 07×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

Epizóda: NCIS NO 02×01
CZ Preklad: ncis.cz
Link na stiahnutie

HláškyPočítadlo
TOPlist

Christopher LaSalle

 
Meno postavy:
Christopher LaSalle

Pozícia v NCIS:
Zvláštny agent

Meno herca:
Lucas York Black

Miesto narodenia:
Decatur, Alabama, USA

Dátum narodenia:
29. októbra (října) 1982

Vek :


Znamenie:
Škorpión

Seriálová kariéra

Zvláštny agent NCIS Christopher LaSalle, zrelý 30-ik. Beta samec v partii. Skvelo vyzerajúci, sexi, narodený a vychovaný Louisiane (či dobre vychovaný, uvidíme). Štíhly a svalnatý ako Pepek námorník po špenátovom steroide. Bývalý zástupca šerifa, kde prežil aj krušné chvíľe, ktoré je odhodlaný znovu zažiť. Odolný voči ženám na neuveriteľných 8 milisekúnd, šikovný, diabolsky očarujúci, milý aj surový (hlavne ze nie natvrdlý…dúfajme)… Stabilná kreatúrka seriálu. Pôvod….vzhľadom k muskulatúre, môžeme očakávať klon Conana Barbara, pod južanským slnkom môže byť trochu viac opálený.


Lucas York Black, se narodil Larry a Jan Blackovým 29.10. 1982 v meste Decatur v Alabame. Bez akéhokoľvek hereckého vzdelania, si ako 11 ročný, zahral malú úlohu s Kevinom Costnerom, vo filme “The War” (1994). Táto malá úloha, mu pomohla získať ďalšiu, v seriáli ” American Gothic” (1995).

Viac priestoru mu bolo dané vo filme SMRTIACI BUMERANG, kde se objavil po boku Billy Bob Thortona. Nasledovala vedľajšia úloha vo filme DUCH MINULOSTI. Potom sa mu naskytla šanca ukázať sa v dráme BLESK, kde hral hlavnú postavu chlapce. Vedľajšiu úlohu získal vo filme AKTY X, OUR FRIEND MARTIN nebo LETO V ALABAME. Objevil sa aj v menej známých filmoch, ako VYCHOVÁTEĽKA, alebo KRÁSA DIVÝCH KONÍ, kde dostal jednu z menších vedľajších úloh.

Popri školských povinnostiach, si privyrábal aj modelingom pre Calvin Klein.
Naskytla sa mu šanca hrať vo filme SVETLÁ PIATKOVEJ NOCI, kde hral jednu z hlavných úloh. Vďaka nej sa o ňom viac vedelo a obsazenie do hlavnej úlohy v dráme TEMNÉ VODY bolo očakávané. Popri tom si zahral vedľajšiu úlohu vo filme Návrat do Cold Mountain, po boku hviezd Jude Law a Natalie Portman. Ako jeden z vojakov si zahral vo filme MARIŇÁK po boku Jake Gylenhaala. No a potom nasledovala hlavná úloha v treťom pokračovaní RYCHLE A ZBESILO : TOKIJSKÁ JAZDA, kde mal doteraz asi najviac priestoru a možnosť ukázať sa. Tento mladý herec má za sebou už dosť veľa žánrov, ale veľká úloha na neho ešte len čaká.
Ďakujem.

3686 celkovo, 1 dnes

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

NCIS v TV
N/A


N/A

 

NCIS: LA v TV
N/A


N/A

 

NCIS: NO v TV
N/A


Spriatelené weby
baner www.edna.cz/ncis/
------------------------
baner www.ncis.cz
------------------------
baner www.ncis-cz.cz
------------------------
WY.sk